کارگاه تیم سازی برای موفقیت با رویکرد سرمایه شناختی و طراحی بازی در شتاب دهنده شناختی COGNOTECH برگزار شد

شتابدهنده شناختی COGNOTECH در راستای کمک به شکل گیری تیم های شناختی، “کارگاه تیم سازی برای موفقیت؛ فرصت های بازی های شناختی، همراه با تمرین عملی شبکه سازی سریع (speed networking)” برگزار کرد.

این رویداد با حضور دکتر منصور شیرزاد، دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی از دانشگاه تهران،دکتر تارا رضا پور دکترای روانشناسی شناختی از موسسه آموزش عالی علوم شناختی و کاوه یزدی فرد،کارشناسی ارشد رشته MBA در دانشگاه لین شوپینگ سوئد و مربی کارآفرینی و مدیر ارشد نوآوری برگزار شد که با استقبال علاقه مندان و شرکت کنندگان روبرو شد.

بررسی بازی های شناختی و ملاک های آنها و ارائه نمونه هایی از بازی های موفق در دنیا ، مدل های کسب و کار استارتاپ های بازی و نحوه کسب درآمد آنها  و نیز عوامل موثر بر فعالیت استارتاپ ها از جمله موضوعات و مباحثی بود که در این کارگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.شرکت کنندگان در این رویداد همچنین شبکه سازی سریع را با هدایت اساتید بصورت عملی تمرین و مورد آزمایش قرار دادند.

شتابدهنده شناختی COGNOTECH جامعه ای قدرتـمند متـشکل از متخصصان علــوم شنــاختی، علــوم اعصاب و پزشکی، علوم مهندسی و کارآفرینان است. این شتابدهنده درصدد است تا جامعه‌ی قدرتمندی از نوآوران، محققان و کارآفرینان ایجاد کند، اکوسیستمی که می تواند به مسائل روز با نگاه علوم شناختی پاسخ دهد و برای آنها محصولی نوآورانه ارائه نماید.

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    Top