دومین چالش سخنرانی های علمی – ترویجی در علوم شناختی

COG-TALK

دومین چالش COG-TALK

دومین چالش سخنرانی های علمی ترویجی COG-TALK در راستای ادامه اهداف خود در نظر دارد با معرفی صحیح علوم شناختی از طریق شناسایی و تشویق محققین و پژوهش های برتر، آشنایی مردم با شاخه های مختلف علوم شناختی و بالا بردن روحیۀ نشاط در بین اساتید و دانشجویان علاقمند به علوم شناختی، قدمی را برای بسط، گسترش و پیشرفت این علم در کشور بر دارد.

گروه علمی سیناپس با همکاری شتاب دهنده شناختی COGNOTECH،کلینیک مغز و شناخت و حمایت ستاد توسعه علوم فناوری های شناختی کارشناسان ، دانشجویان، دانش آموزان و علاقه‌مندان به حوزه علوم شناختی را به دومین چالش سخنرانی های علمی – ترویجی COG-TALK دعوت می کند.

کارشناسان ، دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه علوم شناختی می توانند با ارسال ویدیو سخنرانی در 3 الی 5 دقیقه به آدرس تلگرام cogtalk2@ در محورهای زیر در این چالش شرکت کنند:

  • ارائه پایان نامه ها و مقالات(تحقیقاتی که به صورت فردی یا گروهی انجام شده است)

علوم شناختی بدون مرز ارائه، موضوعات ترویجی در حوزه‌های مختلف علوم شناختی در دو محور:

  •  دانش آموزی
  •  دانشجویی

نکات مهم در مورد چالش COGTALK

نکات مهم

مهلت ارسال ویدیو ها : 20 اسفند ماه 1399
ویدیو ها باید به صورت افقی و بین بازه زمانی 3 الی 5 دقیقه تصویر برداری شوند. همچنین حضور فرد سخنران در ویدیو الزامی است.
همراه ویدیو ها اطلاعات زیر را : نام و نام خانوادگی، سن، شهر، رشته و مقطع تحصیلی،شماره تماس، محور ارسال ویدیو و عنوان خلاصه از ارائه، به آدرس تلگرام: @cogtalk2 ارسال نمایید.
ویدیو های باید به زبان ساده و برای مخاطب عام جذاب ترین مباحث حوزه علوم شناختی و مغز را ارائه دهند ( این شاخص در مورد پایان نامه ها و مقالات نیز صادق است).
استفاده از جلوه های ویژه و جذابیت های بصری در حد متعارف در ویدیوها مجاز است.
هر سخنران در هر محور یک ویدیو و حداکثر در دو محور می توانند شرکت نمایند.
شرکت کنندگان و رتبه های برتر دوره قبلی COGTALK نیز می توانند در این فصل رویداد مجددا شرکت نمایند.

جوایز

نفر اول هر محور

800 هزار تومان
نفر دوم هر محور

600 هزار تومان
نفر سوم هر محور

400 هزار تومان
photo_2019-06-10_23-26-23
Top